Уманчанка знялася у кліпі разом із Потапом (фото, відео)

29 травня 2017, 23:57

Незвичайна дівчина з Умані знялася у кліпі на пісню "Атятя" разом з відомим продюсером Потапом та групою "MOZGI", пише "04744.info".

За сюжетом дія відбувається у підпільній лабораторії, де працюють спокусливі дівчата, а у ролі наглядачки якраз і виступає уманчанка Аня Мінаєва.

- Зйомки проходили в одному з київських павільйонів: спеціально для зображення лабораторних умов була побудована люмінесцентна кімната. Робота на знімальному майданчику кипіла зранку аж до пізнього вечора, - розповідає талановита дівчина Аня Мінаєва. - Сам процес зйомки пройшов як на одному диханні! Втомилися всі, але атмосфера була чудовою, а втома – надзвичайно приємною! Особливо мене вразила знімальна команда, яка була дуже професійною.

Потрапила уманчанка Аня на кастинг зовсім не випадково, адже вона особлива. Вона - дівчина маленького зросту. Проте, це не заважає їй жити повноцінним життям та насолоджуватися ним.

Ані 31 рік, вона народилася в Умані, навчалася в 11 школі. Зараз проживає в Києві, уже восьмий рік поспіль працює в одному зі столичних супермаркетів "Сільпо", має серйозні стосунки, планує створити повноцінну родину та народити дітей.

Вона не вважає себе професійною акторкою, каже, що грає лише для душі, та й за плечима має невеликий багаж акторських робіт.

Свою першу роль зіграла у 2013 році. На кастинг українського історичного детективного фільму її запросив знайомий – професійний маленький актор Сергій Лехкобит. Перший етап зйомок коміксу "Максим Оса" пройшов у Кам'янці-Подільському.

Другий етап було заплановано відзняти в Іспанії. Та у зв’язку з економічними питаннями проект був законсервований. Аня переймається долею фільму, адже все було надзвичайно професійно, з гарним сюжетом та вмілою грою акторів.

У 2014 Аня Мінаєва знялася в епізоді романтичної новорічної комедії "Тепер я буду любити тебе", виробництва України. На зйомках познайомилася з відомими акторами, зокрема Богданом Бенюком та Ольгою Сумською. Йти на кастинг фільму ледве погодилася. Була невпевненою та сором’язливою. Проте зізнається, що роль, яку вона тоді зіграла, одна з її найулюбленіших і донині.

У 2016 році дівчина отримала ще один акторський досвід.

- Я знялася у кліпі "Карі очі" української виконавиці KiRИ MAZUR. Це така собі історія кохання Снігової королеви з непередбачуваним фіналом, - зазначила уманчанка Аня Мінаєва.

- Розмір не головне. Потрібно завжди залишатися самою собою і ніколи не зраджувати свою мрію, - розповідає про себе надзвичайно позитивна і відкрита дівчина.

Коментарі

Вгору