Уманчанка увійшла до сотні кращих художників світу

21 вересня 2016, 16:30

Одарка001

Уманська художниця Дарина Дьома-Пісна, з творчістю якої вже давно знайомі далеко за межами рідного міста, ступила на нову сходинку творчого визнання. Цього року дві картини Дарини, на запрошення італійців, увійшли до каталогу сучасного мистецтва “We contemporary”, пише Made-in-uman.

– В каталог “We contemporary” увійшли сто кращих художників світу. Серед них, вперше цього року, і українські художники. Я розумію, що це дуже великий крок – потрапити до каталогу і тепер мені доведеться працювати ще більше і ще наполегливіше та йти далі, - розповідає Дарина Дьома-Пісна.

Перші презентації каталогу “We contemporary” відбулись в Мілані та Парижі, Україна стала третьою. Українське «знайомство» із сотнею кращих художників відбулось 14 вересня в галереї Spivakovska ART:EGO

– Це було свято для нас всіх. Під час презентації ми могли зустрітись і поспілкуватись з багатьма художниками, поділитись нашими вміннями та емоціями. А особисто для мене було важливо познайомитись із іншими художниками та, сподіваюсь, що вони стануть гостями мого дому, - зазначила художниця.

Уже 24 вересня Дарина Дьома-Пісня спільно із фото художницею Катериною Кіпер та скульптором Карлосом Гарсія відкриє нову виставку в Сарагосі (Іспанія).

Довідково. “We contemporary” – престижний міжнародний арт-каталог, який сприяє максимальному просуванню авторів в панорамі сучасного європейського мистецтва, завдяки співпраці з організаціями, фондами, художніми об’єднаннями, арт-асоціаціями та бібліотеками в різних країнах, де і буде розміщуватися. Видання представлено на трьох мовах (італійська, англійська і російська) з публічними презентаціями в Мілані, Парижі та Києві.

Поділитись

Коментарі

Вгору