Умань нарешті з теплом

27 жовтня 2017, 10:51

26 жовтня в Умані запустили всі котельні та дали опалення у домоволодіннях й на об’єктах соціальної сфери. Старт роботи тутешніх котелень перевірив заступник очільника області Сергій Овчаренко.

Стовідсотково розпочатися опалювальний сезон в місті мав ще у понеділок. Тоді ж за сприяння ОДА місто отримало всі необхідні номінації на газ. Однак через технічні пориви в тепломережі дали тепло в оселі уманчан із затримкою.

Сьогодні ж за дорученням голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко особисто проконтролював старт роботи найбільшої котельні міста, яка обслуговує 80 % уманчан. Він відзначив, що обладнання цієї котельні – застаріле. Воно, як і загалом вся тепломережа міста, потребує оновлення.

– Окрім роботи з реструктуризації наявного боргу Уманьтеплокомуненерго для міста надзвичайно актуальним є питання модернізації обладнання усіх теплонадавічів, перехід на альтернативні види палива, – зауважив заступник очільника області.– Це – масштабне завдання, готуватися до реалізації якого треба завчасно. Вже є гарні проекти міськради, втілення яких дозволить якісно надавати тепло, значно знизити тарифи для населення. Головне – зробити правильні висновки з тих проблем, з якими в Умані зіткнулися цьогоріч, щоб не допустити їх повторення.

За повідомленням прес-служби Черкаської ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору