У Звенигородці можна підзарядити свої ґаджети від сонця

21 червня 2018, 10:12

У Звенигородці реалізували перший проект з Бюджету участі 2017 року. Ним стало “Альтернативне дерево”, про це повідомляє Звенигородська міська рада. 

“Альтернативне дерево”– конструкція з безкоштовного зарядження мобільних пристроїв, планшетів, ноутбуків; водночас це і популяризація використання альтернативних джерел енергії, так як зарядка буде здійснюватися за рахунок енергії сонця.

У країнах Європи та Америки практика публічних зарядок є досить поширеною, і ви завжди почуваєтеся впевнено і комфортно зі своїм ґаджетом у руках, тим більше, що зарядка є абсолютно безоплатною. В Україні та, зокрема, у місті Звенигородка послуга такого виду є досить дефіцитною. Проблему дефіциту публічних зарядок у місті вирішено шляхом встановлення “сонячного дерева”, яке не залежить від електромережі міста, бо живиться від енергії сонця, але здатне виконувати повноцінну зарядку пристроїв всіх бажаючих. Разом із тим популяризується використання альтернативних джерел енергії, які є надзвичайно актуальними, враховуючи нинішній стан навколишнього середовища.

Така конструкція має на меті:
- популяризацію альтернативних/поновлюваних джерел енергії;
- зарядка мобільних пристроїв незалежно від електромережі;
- інфраструктурний імідж міста.

Поділитись

Коментарі

Вгору