У Золотоноші судитимуть грабіжника

29 травня 2018, 13:33

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України, тобто відкрите викрадення чужого майна (грабіж), з погрозою застосування фізичного насильства та передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, тобто таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у житло та інше приміщення, за попередньою змовою групою осіб, вчинену повторно.

Досудовим розслідування встановлено, що житель Золотоніського району, в березні 2018 року в одному із  сіл Золотоніського району з погрозою застосування фізичного насильства, заволодів мобільним телефоном, пенсійним посвідченням, банківською карткою та  ключами від будинку потерпілої.

Він, же в березні 2018 року разом з невстановленою слідством особою, перебуваючи на території, що належить потерпілій та маючи ключі від домоволодіння, проник до будинку, звідки таємно викрав матеріальні цінності а загальну суму 7111,04 грн.

Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до Золотоніського міськрайонного суду та грабіжнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 8 років.

За повідомленням Золотоніської місцевої прокуратури.                        

Вгору