У Смілі проведуть турніри з віджимання

29 травня 2018, 13:01

2 червня у Смілянському міському парку культури у зоні активного відпочинку "Галактика" вдруге стартує турнір із віджимання від підлоги. Організатори запрошують усіх активних молодих людей прийняти участь в турнірі і показати, що козацькому роду нема переводу, інформує "Сміла.ua".

Цього року призовий фонд завдяки підприємцеві Андрію Черничку збільшився до 300 грн за 1-місце, 200 грн - за друге та 100 грн - третє. Організатор турніру - член виконкому, підприємець, активіст і волонтер Віктор Овчаренко висловив сподівання, що до його проведення долучиться голова районної ради Володимир Грошев і теж збільшить призовий фонд.

Також, можливо, приєднаються інші підприємці і всі разом зацікавлять нашу молодь займатися спортом, а не вживати алкоголь та палити цигарки. Девіз турніру: "здоровим бути модно!"

Нагадаємо, минулого року турнір відбувався щонеділі. У безкомпромісній боротьбі визначалися фіналісти. Це були аматорські атлети різного віку - дівчата і хлопці. На День міста Сміла відбувся довгоочікуваний фінал. У змаганнях брали участь найсильніші, тому, звичайно, фінальна боротьба була найзапеклішою, а вболівальники – найпалкішими. Перше місце і грошову премію у розмірі 3 000 гривень здобув Ростислав Бондаренко, друге – Давид Швайковський2 000 гривень), третє – Сергій Дерев´яга (1 000 гривень).

Вгору