У Ватутіному бродячі собаки ледь не накинулися на дев’ятирічну дівчинку

09 вересня 2016, 13:56

09092016124945853964

Вчора у Ватутіному бродячі собаки ледь не накинулися на дев’ятирічну дівчинку. Вона йшла до школи. Позаду їхав чоловік на велосипеді. Він і відігнав агресивних тварин, пишуть Вісті Черкащини.

Бездоглядні собаки являються однією із головних проблем для містян. Неодноразово створювалися ініціативні групи із небайдужих людей. Зверталися до міської влади. Проте коштів ні на утримання, ні на стерилізацію у бюджеті немає.

"Нещодавно на міську лікарню були виділені кошти на вакцини від сказу", - каже старша медсестра кабінету щеплень Ірина Донець. - Вакцини дорогі. Було б краще, якби тварин стерилізували, аби ті не розмножувалися. Минулого року до нас поступила дитина, на яку накинулися бродячі собаки і майже здерли з неї скальп. Колись відстрілювали тварин. Зараз "зелені" не дають цього робити. Шкода, звичайно, тварин. Але людей також шкода".

Керівник звенигородського благодійного фонду "Пухнасті друзі" Лілія Безугла бідкається, що влада не дуже поспішає вирішувати це питання.

"Неодноразово ходили до міського голови Олександра Лисюка, - розповідає Безугла. - Мер ледь не кричав на ініціативну групу. Коли приходила сама, то слухав уважно, погоджувався але, мабуть, через 5 хвилин забував".

Каже, що проблема не в бездоглядних тваринах, а в людях.

"Люди самі викидають на вулицю тварин. Саме через це їх так багато", - запевняє зоозахисниця. - Їх треба стерилізувати. Тоді й не буде такої кількості.

Отримати коментар мера Лисюка не вдалось. Почувши про що йдеться, градоначальник влаштував скандал і почав виганяти журналіста із кабінету.

"Хто вас проплатив? У Ватутіному більше проблем не має окрім цієї? Моє право: хочу коментую, не хочу – не коментую. Я людина зайнята".

Місяць тому люди самі почали винищувати бродячих собак. Отруєні тварини помирали на очах у дітей.

"Це дикість", - вважає ватутінець Владислав. - Потрібно стерилізувати і прививати. У Криму, наприклад, колись чіпляли таким собакам на вуха спеціальні бірки. Люди знали, що ці – неагресивні. Нам до такого ще рости й рости. Хоча дешевше ж владі по-тихому відстріляти, потравити чи й просто "відморозитись" від проблеми".

Поділитись

Коментарі

Вгору