У ТВК скаржаться на те, що їм заважають працювати, – ОПОРА

12 травня 2014, 08:45

ОПОРІ у територіальній виборчій комісії повідомили про перешкоджання її роботи. Зокрема члени комісії говорять про те, що одна з політичних сил постійно пише на неї скарги, вимагаючи припинити її діяльність, ТВК досі не фінансується і, окрім того, члени комісії не можуть провести пережеребкування партій, не порушуючи при цьому закон.

Про це повідомляє ОПОРА.

Перша проблема, про яку повідомляють у ТВК, полягає в тому, що суд задовольнив позов партії «Солідарність» за допущення ТВК грубих помилок у жеребкуванні. За словами голови комісії Миколи Бунякіна, суд забов’язав ТВК провести пережеребкування у зазначений законом термін. Проте за словами голови, згідно Закону цей термін вже закінчився і якщо ТВК проведе пережеребкування, то цим порушить закон. Також голова комісії впевнений, що рішення суду було безпідставним.

Окрім цього, територіальній комісії повідомили, що вони є «лідером» в Україні серед виборчих комісій, яка має найбільшу кількість скарг стосовно своєї діяльності. На думку голови комісії, більшість цих скарг надходить від Партії вільних демократів, проте від якої партії він точно не впевнений.

- Окремі політичні сили працюють на дискредитацію роботи комісії, створюють штучні перешкоди у її роботі. При цьому вони використовуюит ті складнощі, з якими зіштовхується комісія, трактуючи це як бездіяльність чи неспроможність комісії виконувати свої забов’язання щодо підготовки до проведення виборів, – каже голова комісії ТВК Микола Бунякін.

Коли ОПОРА звернулась до Миколи Кудрявцева (кандидат в депутати по списку Партії вільних демократів та кандидат на посаду міського голови), він прокоментував ситуацію наступним чином: "Мною особисто була написана від Партії вільних демократів скарга як від виборця міста Черкаси. Тому що ТВК не відкрила вчасно рахунки для внесення застави кандидатів на пост міського голови".

Наскільки відомо Миколі Кудрявцеву, більше скарг від Партії вільних демократів на ТВК не подавали.

Третьою проблемою є те, що, незважаючи на те, що на сесії міської ради було прийнято рішення щодо фінансування ТВК, але воно ще не фінансується. Члени комісії скаржаться на те, що вони досі повинні самі забезпечувати себе необхідними матеріалами, канцтоварами та іншим приладдям.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору