ПриватБанк закликав українських інтернет-користувачів підписати петицію проти провокаторів “ВКонтакте”

12 травня 2014, 09:00

ПриватБанк закликав усіх українських інтернет-користувачів приєднатися до громадянської ініціативи банку і підписати петицію проти брехні і провокацій в популярній соціальній мережі «ВКонтакте». 

Як зазначається у зверненні банку, на сьогодні російські соціальні мережі активно використовуються радикально налаштованими елементами для дестабілізації ситуації в Україні.

ПриватБанк звертає увагу інтернет-користувачів на численні факти створення російськими провокаторами груп "ВКонтакте" від імені підроблених українських користувачів, які починають підбурювати людей до насильства, агресії, мародерства. Елементарна перевірка профілів людей, які перебувають у таких групах, показує, що від імені українців виступають громадяни РФ, члени проросійських націоналістичних організацій.

У профілях «українців» часто вказані російські номери телефонів для відновлення пароля. Також кеші пошукових систем зберігають дані про те, що «жителі Донецька», наприклад, зовсім недавно ще вказували "ВКонтакте" місто проживання Санкт-Петербург.

На жаль, адміністрація ВКонтакте не реагує на вимоги з боку користувачів, які хочуть уникнути насильства в реальному світі, закривати такі групи. Офіційні особи "ВКонтакте" не реагують навіть на порушення законів самої РФ. Наприклад, в таких групах часто можна зустріти заборонену фашистську свастику, під прапором якої (!) учасники групи, як вони заявляють, борються з фашизмом.

ПриватБанк закликав усіх українців, активних користувачів "ВКонтакте", з обережністю ставиться до всієї інформації, яка з'являється в мережі, не поширювати провокаційних постів, неправдивих новин і фотографій. Також банк пропонує українцям користуватися найпопулярнішою в світі соціальною мережею Facebook, де спілкується весь цивілізований світ.

"Сьогодні з'являються нові можливості вивчати іноземні мови, подорожувати, читати книги, тому що високий рівень освіти - єдине, що може захистити нас від брехні і фальші, поширюваної в російських медіа", - зазначається у зверненні ПриватБанку до українських інтернет-користувачів.

Щоб заблокувати підроблених користувачів, групи провокаторів або брехливі пости "ВКонтакте", дотримуйтесь інструкцій на скріншотах.

ПриватБанк запрошує підписати петицію за адресою http://privatbank.ua/stopvkontakte/

Поділитись

Коментарі

Вгору