Губернатор нагородив почесними відзнаками черкаського ветерана

10 травня 2014, 17:00

Традиційно у День Перемоги представники обласної влади завітали у гості до ветеранів подякувати за здобуту перемогу для Черкащини, привітати зі святом та вручити почесні відзнаки.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Голова ОДА Юрій Ткаченко відвідав Почесного громадянина Черкас Івана Денисовича Шастуна, кого привітав з 69 річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні і нагородив почесними відзнаками – «70-річчя Корсунь-Шевченківської битви», «70 річчя визволення Черкаської області» та подарунковими виданнями до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Перший заступник голови ОДА Наталія Старікова від імені обласної влади привітала зі святом Перемоги Івана Степановича Луцика, якому вручила квіти та почесну відзнаку – медаль «70 років визволення Черкаської області від гітлерівських загарбників», сувенірну скриню до 70-річчя Корсунь-Шевченківської битви, книги.

Заступник голови - керівник апарату ОДА Віталій Коваль завітав у гості до Сергія Михайловича Вансяцького. З нагоди свята Перемоги Віталій Володимирович вручив почесну ювілейну відзнаку «70 років визволення Черкаської області від гітлерівських загарбників», сувенірну скриню та подарунки.

Поділитись

Коментарі

Вгору