У центрі Черкас люди в камуфляжі захопили магазин (фото)

18 березня 2017, 13:21

Фото: Про все

Магазини спортивного одягу, що в приміщенні колишньої «Юності», знову лихоманить. Сьогодні зранку люди в камуфляжі приїхали до магазинів і повісили замки.

Фото: Про все

Як повідомляє "Прочерк" сьогодні о 6.30 ранку невідомі особи в камуфляжах, прибувши на автомобілі до магазину «Юність» у центрі Черкас, зайняли його та повісили на дверях ланцюги з замками.

Фото: Про все

Віталій Дядченко, в якого приміщення «Юності» перебуває «на відповідальному зберіганні» як речовий доказ (розпочато провадження у справі про шахрайське позбавлення власності Дядченка на цей магазин), підтвердив цю інформацію.

– Я написав у поліцію заяву про самоуправство, невиконання ухвали суду, який заборонив учиняти будь-які дії щодо цього приміщення, і хуліганство. Зараз ми з охоронною фірмою та поліцією плануємо обрізати ланцюги, навішані на двері, – повідомив Дядченко.

Фото: Про все

Нагадаємо, схожа ситуація була на почтаку березня. Тоді невідомі у формі закрилися в магазині і нікого туди не пускали.

Коментарі

Олена сказав:

Диво дивне! Наймають купку бандитів, платять їм гроші, вони самі собі дають повноваження та роблять все, що заманеться! Н й що, що в камуфляжі? У нас зараз в ньому ходять й рибалки, й мисливці, і АТОвці, і всі, кому заманеться. Це що – влада? Це – поліція? Це самоуправство? Тоді – 102 та звернення до прокуратури. Інакше ВОНИ не розуміють!

ОАМБ сказав:

Олена ви ще вірите , що поліцаі Рошена будуть вас захищати бо у них форма і повноваження?? Мені вас шкода)

Олена сказав:

Не треба мене “жаліти”. Жаліти треба тих, хто по підробним документам самі собі дарують чужу власність! А оті “тітушки” “захищатимуть” вас тільки тоді, коли їм добре заплатять! А якщо мені буде треба допомога, але не буде грошей, то й оті “зелененькі чоловічки”, які так полюбили камуфляж та особливо балаклави (мода пішла ховатися – хто за балаклави, хто за букви замість ім”я) мене аж ніяк не врятують. У мене в країні є влада, є підрозділи і якщо мені потрібна буде допомога, я знаю, куди звертатися. А якщо ви їм не довіряєте, то ЩО ВИ ТУТ РОБИТЕ??

Вгору