Магазини у центрі Черкас – це речовий доказ, і охорона забезпечує його зберігання, – Дядченко

02 березня 2017, 15:10

Фото: Про все

Перебування співробітників охоронної фірми на території магазинів, що знаходяться  у приміщенні колишнього універмагу "Юність", здійснюється на законних підставах. Про це у коментарі "Про все" повідомив колишній чиновник міськради Віталій Дядченко, який також знаходиться на місці події. 

За його словами, 21 грудня 2016 року прокуратурою Черкаської області було винесено постанову про забезпечення зберігання речових доказів, якими, в рамках кримінального провадження, визнано вказані магазини .

- Згідно цієї постанови ці магазини, що перебувають за адресою бул. Шевченка, 224, передані мені як потерпілому на відповідальне зберігання. І, відповідно, я зобов'язаний зберігати це майно. Ця постанова оскарженню не підлягає. Для її виконання  я уклав угоду з охоронною фірмою для того, щоб зберегти цей речовий доказ, - розповів він продемонструвавши постанову прокуратури. - Тож ми тут перебуваємо повністю законно на виконання постанови прокуратури.

Станом на поточний момент Віталій Дядченко та його представники запросили у працівників магазинів документи, на підставі яких вони в них перебувають.

- На даний момент нам не надали жодного документу. Ми чекаємо. Якщо документи будуть, то це грубе порушення закону. А якщо нема документів взагалі, то тут запитання до Михайла Бінусова про підстави знаходження тут людей, - зауважив екс-чиновник.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору