У центрі Черкас невідомі у формі закрилися в магазині і нікого туди не пускають

02 березня 2017, 13:50

Фото: Про все

У центрі Черкас невідомі особи у формі, на якій написано «Лідер», закрилися всередині трьох магазинів «Adidas», «Reebok» та Олімпус, що в приміщенні колишньої «Юності». Також всередині перебувають і працівники магазинів. До середини охоронники більше нікого пускають.

Про це з місця події інформує кореспондент «Про все».

Також на місце приїхав депутат міськради Михайло Бінусов, який називає себе власником приміщень.

- Я про це дізнався під час сесії міської ради. Мені зателефонували орендатори і повідомили, що ніби-то невідомі люди у формі захопили приміщення магазинів. Прибув на місце. Я показав паспорт і спитав, що відбувається. Мені показали ухвалу суду, що нібито я не маю права відчужувати, користуватися цим майном. Але справа в тому, що цю ухвалу було скасовано в апеляційному суді минулого року. У власність ці магазини були набуті законним шляхом, - говорить Бінусов. - Також мене проінформували, що є якась постанова прокурора, що ці приміщення передані на зберігання екс-чиновнику Віталію Дядченку. Хоча це є незаконним, бо, відповідно до єдиного реєстру, я й досі є власником цих приміщень.

Михайло Бінусов також зазначив, що він вже залучив юристів, які готують звернення до поліції, аби вона втрутилась в ситуацію. Й називає захоплення магазину провокацією.

Водночас, як повідомили «Про все» у прес-службі ГУ НП у Черкаській області, біля магазинів перебувають працівники поліції, які забезпечують громадський порядок. Захоплення магазинів наразі не розглядається як рейдерство.

Вгору