У центрі Черкас елітні заклади влаштували розборки через територію (фото)

17 листопада 2015, 14:14
IMG_7661

Фото Про все

У самісінькому центрі Черкас, на бульварі Шевченка, магазин одягу та ресторан, які розміщені поруч, не поділили територію. Тепер у конфлікті розбиратиметься міліція.

Власниця магазину говорить, що ресторан у неї забирає примагазинну територію. Натомість у ресторані стверджують, що сьогодні власниця магазину побила вхідні двері до їхнього закладу.

- Вона взяла лопату і побила двері. Ми не знаємо, чому вона так зробила, - каже працівник ресторану, який не захотів представлятися. - Це бачила людина, яка сиділа у машині навпроти закладу.

IMG_7653

Фото Про все

До ресторану викликали міліцію.

Натомість власниця магазину стверджує, що конфлікт значно глибший.

- Справа в тому, що без мого погодження на мою територію замахнулися сусіди. Така ситуація тягнеться ще з весни, але всі розмови з власниками результатів не дають, - каже власниця магазину Людмила Гордієвська. - Вхід до їхнього закладу має бути прямо, а не з боку, тепер їхні відвідувачі ходитимуть через мою територію. До того ж вони й так зайняли 30 сантиметрів моєї території. Такою забудовою вони закривають вітрину мого магазину.

Тепер, каже власниця магазину, на сусідський ресторан вона писатиме заяву до міліції.

IMG_7660

Фото Про все

- Якщо це її територія, то для цього є міліція та суд, не потрібно нічого розбивати, - впевнена відвідувачка ресторану. - Скільки я відпочиваю в цьому ресторані, такого ніколи ще не було.

Поділитись

Коментарі

Вгору