На Черкащині стартував конкурс “корисних проектів”

17 листопада 2015, 13:42

1

Кращі проекти, що мають на меті розв’язання важливих проблем життєдіяльності області, можуть бути реалізовані завдяки конкурсу Черкаської облдержадміністрації, пише ГромЧе.

Відбір проектів від неурядових організацій стартує сьогодні – 17 листопада, і триватиме до кінця місяця.

У конкурсі можуть брати участь незалежні та не підпорядковані урядовим структурам благодійні фонди чи громадські організації Черкащини, які внесені до реєстру неприбуткових організацій, що підтверджено податковими органами.

На реалізацію проекту-переможця з обласного бюджету неурядова організація отримає безповоротну фінансову допомогу. Максимальна сума кожного поданого проекту за рахунок бюджетних коштів у будь-якому напрямку не має перевищувати 20 тис грн. Також для реалізації проекту неурядові організації можуть залучати власні кошти та інші джерела фінансування не заборонені чинним законодавством.

Пріоритетними напрямками конкурсу є проекти спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції; сімей учасників антитерористичної операції; людей з особливими потребами; паліативна допомога; профілактика ВІЛ/СНІД; профілактика туберкульозу; підтримка творчо обдарованої молоді; інституційний розвиток неурядових організацій, підвищення громадянської активності.

Для участі в конкурсі організації мають подати на реєстрацію секретарю комісії в паперовому та електронному вигляді заявку на участь у конкурсі з відбору соціальних проектів НУО разом із реєстраційною карткою, описом проекту, кошторисом, інформацією про діяльність організації обсягом до двох друкованих сторінок, а також за наявності інформацію про партнерські організації, залучені до реалізації проекту, листи підтримки за встановленою формою.

Детальнішу інформацію про конкурс можна дізнатися ТУТ.

Поділитись

Коментарі

Вгору