У Тальному запрацювала онлайн-метостанція

07 вересня 2016, 18:24

070920161030513193865

У Тальному запрацювала чи не перша на Черкащині он-лайн метеостанція. Із показниками можна ознайомитися порталі ТalneOnline.com, повідомляють Вісті Черкащини.

"Ідею виношував давно. Колись у Звенигородці бачив щось подібне, але там, крім температури, вона нічого іншого не показує. У нас електроніка постійно робить заміри температури, вологості, тиску та освітленості. База даних безперервна. Середньостатистичні показники оновлюються що 5 хвилин", - розповідає розробник програми тальнівець Віталій Шуляк

Користувачі порталу мають можливість переглянути графік за останні 6 годин, щоб дізнатися тенденцію.

Віталій сам лагодить електроніку. Каже, у перспективі на сайті будуть і інші дані, скажімо, щодобовий рівень радіаційного забруднення в районі. Для цього має придбати дороговартісну апаратуру.

Планується, що метеостанція працюватиме постійно, тож з часом можна буде порівнювати показники з попередніми місяцями, а то й роками.

Зауважимо, на Тальнівщині перші так звані грозові станції Київської метеообсерваторії з’явилися наприкінці ХІХ століття. Знаходилися вони у Тальному, Шаулисі та при Фурманській економії графині Софії Шувалової. Працівник знімав показники і записував вручну.

Коментарі

Вгору