Кожна з трьох опорних шкіл на Черкащині отримала по 2,6 млн державних грошей

07 вересня 2016, 18:58

гроші

На Черкащині три школи розпочали цей навчальний рік у новому статусі. Віднедавна вони стали опорними. Один такий заклад розташований у Білозір’ї, інші – в Монастирищі та Городищі.

Ці школи перемогли в обласному конкурсі, запропонувавши кращі проекти, повідомляють в ОДА. Створення опорних навчальних закладів як центрів якісного навчання передбачено відповідною програмою Міністерства освіти та науки України. Кожна з опорних шкіл отримала понад 2,6 млн грн із державного бюджету на покращення навчальної бази.

Зокрема, в Городищі переоснастили всім необхідним спеціалізовані класи, встановили інтерактивні дошки тощо. Також розпочали заходи з енергозбереження, а коштом місцевого бюджету придбали нові меблі. У цьому опорному закладі навчатимуться діти не лише з Городища, а й із навколишніх сіл. Їх сюди підвозитимуть шкільним автобусом.

Опорна школа в Городищі має стати прикладом для решти районів і мотивувати їх вкладати кошти в якісну освіту. Загалом в області визначено 30 навчальних закладів, на базі яких створюватимуть опорні школи.

Поділитись

Коментарі

Вгору