У сутичках між поліцією та активістами в Черкасах постраждало 12 людей, одна особа – в реанімації

09 березня 2019, 19:34

У ході сутичок на площі Богдана Хмельницького між представниками Нацкорпусу та поліцією постраждало 12 людей. Наразі вони перебувають в Черкаській обласній лікарні, інформує UA: Черкаси

Зі слів головного лікаря медзакладу Олександра Дудника, більшість травмованих - поліцейські. Вони знаходяться в офтальмологічноу відділенні з травмами очей та обличчя.

Одна особа отримала черепно-мозкову травму. Його перевели в реанімацію. Ступінь тяжкості травм лікарі обіцяють повідомити згодом.

Нагадаємо, сьогодні, 9 березня, у Черкасах після виступу Президента на площі Богдана Хмельницького представники Нацкорпусу влаштували акцію непокори, у ході якої відбулися сутички між активістами та поліцією. Представники Нацкорпусу вимагали арешту колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського та його сина.

Після виступу націоналіста у натовпі почались сутички між активістами та поліцією. Перші кидали димові шашки та заплювали фаєри, а правоохоронці у відповідь застосовувалии сльозогінний газ. Представники Нацкорпусу також намагалися заблокувати кортеж Президента, але зробити їм це не вдалося. Глава держави швидко покинув площу.

Коментарі

Вгору