У сотні найвпливовіших жінок України – чотири черкащанки (рейтинг)

08 листопада 2016, 08:38

thumb-1

Четверо черкащанок потрапили до ТОП-100 найбільш впливових жінок України, за версією журналу “Фокус”, в українській політиці, бізнесі, науці, шоу-бізнесі, спорті й медійній сфері. Це віце-спікер Ірина Геращенко, народний депутат Світлана Заліщук, громадська діячка Ольга Айвазовська, журналістка Оксана Соколова, пише Рідна Черкащина.

Ірина Геращенко посіла другу сходинку рейтингу після голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої. Черкащанка за рік піднялася на 9 позицій. Замкнула трійку лідерів політик Юлія Тимошенко. Жашківчанка Світлана Заліщук за рік додала 13 сходинок, піднявшись у рейтингу впливових жінок на 42 місце. Ольга Айвазовська – на 52 місці, піднявшись на 16 позицій, Оксана Соколова потрапила на 78 місце, втративши порівняно з минулорічним рейтингом 7 сходинок.

Як рахували? Експерти оцінювали жінок, виходячи з 5 критеріїв: можливість впливати на прийняття державних рішень, вплив на громадську думку, бізнес-вплив, особиста відомість та родинні зв’язки – і присвоювали їм місця від 1 до 100. Кожен із екпертів міг запропонувати імена тих жінок, яких не було в попередньому редакційному переліку, оцінивши їх за цією ж схемою. Рейстинг складено на основі підрахунку голосів, відданих за кожну претендентку.

Детальніше з рейтингом  можна ознайомитися ТУТ.

Коментарі

Вгору