Такому сепаратисту не місце у Черкасах, – Каплій про призначення Лютого

08 листопада 2016, 09:10
Фото: Facebook / Олексій Романов

Фото: Facebook / Олексій Романов

Призначення на посаду керівника ГУ НП в області Валерія Лютого минулого тижня сколихнуло не тільки Черкащину. Поки нардепи обурюються такій кадровій політиці, громадські активісти ходять під обласне управління поліції палити шини. Що думає з приводу такого призначення екс-очільник обласного МВС Миколи Каплія, інформує vikka.ua.

"Чи є наказ про призначення Лютого, чи немає – це питання. Однак у будь-якому випадку у нього мало шансів бути призначеним особовому складу. Наша громадськість не потерпить такого. Свого часу він начудив і у Харкові, і у Кривому Розі. Вважаю, що такому сепаратисту не місце у Черкасах", – зазначає Микола Каплій.

На його думку, подібні кадрові зміни – це результат незрозумілої політики профільного Міністерства.

"Мене турбує кадрова політика Міністерства. На підставі чого вони роблять такі призначення? У Києві розкриття злочинів складає 10%, що по суті дорівнює нулю. Оце така реформа? Що було розвалили, а нове до пуття не довели", – обурюється колишній очільник обласного УМВС.

Втім, він все ж сподівається, що на Черкащині знайдеться достойний фахівець, який очолить поліцію.

Нагадаємо, 4 листопада, дізнавшись, що Валерія Лютого представлятимуть особовому складу, до приміщення ГУНП увійшли представники громадських організацій. Вони вимагали від новопризначеного начальника написати рапорт про звільнення. Закінчилося усе тим, що активісти виштовхали Лютого з будівлі ГУ НП.

Водночас Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Нацполіції Хатія Деканоідзе запрошують громадськість Черкащини для обміну думками з цього приводу, представлення позицій та висловлення аргументів, після чого і буде прийняте остаточне рішення про призначення керівництва ГУНП Черкаської області.

Коментарі

Вгору