У Смілі впіймали чоловіка, який крав воду завдяки потужному магніту

30 червня 2024, 17:04

У Смілі впіймали місцевого жителя, який грав воду завдяки потужному магніту. Зловмисника виявили контролери місцевого комунального підприємства.

Про це повідомляють на сторінці КП "ВодГео".

Працівники відділу безпеки КП "ВодГео" у квартирі абонента виявили факт втручання в роботу лічильника спожитої води шляхом накладання магніту.

Правопорушення задокументували і тепер на абонента чекають нарахування за завдані збитки підприємству та кримінальна відповідальність за крадіжку води.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Реклама
Реклама
Вгору