До Дня Конституції черкаських рятувальників відзначили нагородами та спеціальними званнями

26 червня 2026, 16:17

Напередодні Дня Конституції України у Черкасах відзначили працівників ДСНС за сумлінну службу та професіоналізм.

Міський голова Анатолій Бондаренко нагородив нагрудним знаком «За мужність і героїзм» заступника начальника 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Вадима Саніна. Цінні подарунки також отримали старший водій 3-ї ДПРЧ Віталій Герман та старший водій 1-ї ДПРЧ Олександр Рожко.

Крім того, у Головному управлінні ДСНС у Черкаській області низці рятувальників присвоїли чергові спеціальні звання. У відомстві зазначають, що це стало визнанням їхнього професійного досвіду, витримки та відповідальності під час виконання службових обов’язків.

За інформацією пресслужби ГУ ДСНС в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору