
Напередодні Дня Конституції України у Черкасах відзначили працівників ДСНС за сумлінну службу та професіоналізм.
Міський голова Анатолій Бондаренко нагородив нагрудним знаком «За мужність і героїзм» заступника начальника 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Вадима Саніна. Цінні подарунки також отримали старший водій 3-ї ДПРЧ Віталій Герман та старший водій 1-ї ДПРЧ Олександр Рожко.





Крім того, у Головному управлінні ДСНС у Черкаській області низці рятувальників присвоїли чергові спеціальні звання. У відомстві зазначають, що це стало визнанням їхнього професійного досвіду, витримки та відповідальності під час виконання службових обов’язків.

За інформацією пресслужби ГУ ДСНС в Черкаській області
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram







