“Мнє нє стидно бить рускім”: у Черкасах росіянин відбувся “умовним” терміном за підтримку окупантів

30 червня 2024, 18:36

У Черкасах винесли вирок уродженцю росії, який підтримує дії окупантів та ненавидить Україну та українців. Проте до в'язниці його не посадять.

Зловмисник є уродженцем російського міста Волгоград. У Черкасах працював охоронцем у "Sense Bank".

У листуванні зі своєю знайомою він виправдовував дії керівництва росії та окупаційних військ.

«Это русофобия. Украина искусственно образованное государство. Кто не знает прошлую историю, у того нет будущего. За кого воюем, кто нас 30 лет обкрадывал и дурил. Забыли! Кто 8 лет убивали детей и женщин в Донбассе. Да это все было в порядке вещей. Я такую русофобию не поддерживаю. Мне не стыдно быть русским!», - писав злочинець.

Згадував він і Черкаси.

"У меня карта Черкасс есть 1867 года. Черкассы были Киевской губернией. Я ничего против не имею против Украины, но мне нужна та Украина которая раньше была, но не с бендерой и фашизмом. Я сразу вспоминаю твоего отца который рассказывал про бендеровцев».

Під час засідання обвинувачений розповідав, що ці та інші висловлювання справді мали місце, але потім він нібито зрозумів, що росія є державою-агресором та змінив свою думку щодо повномасштабного вторгнення росії на Україну.

Соснівський районний суд визнав чоловіка винним у визнанні збройної агресії росії та виправдовуванні її учасників, призначивши покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Водночас основне покарання йому замінили на 3 роки випробувального терміну.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору