У Смілі у підприємця забрали недобудований багатоквартирний будинок

28 листопада 2014, 13:12

1337156359_10kvb_jpg_203x203_crop_upscale_q85Шевченківською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері в інтересах Фонду державного майна України заявлено позов до суду про розірвання з приватним підприємцем договору купівлі-продажу об’єкту незавершеного будівництва у місті Сміла.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

З’ясовано, що Регіональне відділення Фонду державного майна України по Черкаській області та вказаний підприємець уклали договір, на підставі якого останній був зобов’язаний протягом 5 років завершити будівництво об’єкта незавершеного будівництва державної власності, а саме: багатоквартирного житлового будинку, який перебував на балансі Шевченківської дирекції залізничних перевезень ДП «Одеська залізниця», та ввести його в експлуатацію.

Однак, з часу купівлі вказаного об’єкту підприємцем дії щодо виконання умов договору не вчинялися, що негативно вплинуло на стан вирішення житлової проблеми у місті Сміла, де за останні роки не було здано в експлуатацію жодного багатоквартирного будинку.

Наразі ухвалою господарського суду області за позовом порушено провадження у справі.

Хотите сэкономить время и трудовые ресурсы на ремонте? Машинная штукатурка купить и мысли о ремонте не будут омрачать вашу жизнь!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору