Одарич не виконує своїх обіцянок

28 листопада 2014, 15:13

1cce7336dacbfa07a87198c6f1612fd5

Система народного контролю «Слово і Діло» оприлюднила результати моніторингу обіцянок міського голови Черкас Сергія Одарича.

За останні 6 місяців у Сергія Одарича системою народного контролю зафіксовано 106 обіцянок. З них 40 обіцянок виконано та 49 є невиконаними. Крім того, є 17 обіцянок, які перебувають у процесі виконання.

Про це сьогодні під час круглого столу в «Медіамайдані» на тему «6 місяців після повернення на посаду мера Черкас Сергія Одарича: перші результати, актуальні питання та проблеми» розповів керівник медіанапрямку системи народного контролю «Слово і Діло» Євген Заїка, інформують Новини Черкащини.

За його словами, на основі виконаних обіцянок рейтинг відповідальності у Сергія Одарича становить 38%. Водночас у підсумку невиконаних обіцянок рейтинг безвідповідальності становить 46%.

Більшість обіцянок (6), які перебувають у процесі виконання, стосується сфер будівництва та інфраструктури. Серед них – обіцянки будівництва міських очисних споруд, реконструкції об’їзних доріг, збільшення кількості переїздів через залізницю, багатоярусні паркінги тощо. На другому місці (4 обіцянки) – сфера благоустрою. По одній обіцянці зафіксовано у сфері регіонального розвитку і ЖКГ, економіки, фінансів і технологій.

Серед виконаних обіцянок на першому місці йде будівництво та інфраструктура, на другому – благоустрій, на третьому – культура, спорт і туризм.

Серед невиконаних обіцянок на першому місці також будівництво та інфраструктура, на другому – регіональний розвиток і ЖКГ, на третьому – медицина та охорона здоров’я.

У порівнянні з іншими міськими головами України, за кількістю обіцянок Сергій Одарич входить до ТОП-10 мерів за оцінками системи «Слово і Діло» (10 місце). 8-му сходинку у загальному рейтингу українських мерів він займає за показником виконаних обіцянок та 3-тє місце – за показником невиконаних обіцянок. У співвідношенні кількісного і якісного показників Сергій Одарич займає третю сходинку загального рейтингу мерів українських міст.

Система громадського контролю «Слово і Діло» є діючою моніторинговою громадською ініціативою, вона працює з 2009 року. За фактом фіксації відповідних обіцянок система народного контролю здійснює моніторинг обіцянок щодо їх виконання або невиконання. Із рейтингами обіцянок політиків можна ознайомитися на сайті системи «Слово і Діло».

Нагадаємо, голова Черкаської ОДA Ткаченко наобіцяв 43 рази. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору