Боєць АТО проводить у Черкасах курси військової підготовки

28 листопада 2014, 12:26

навчання4

Черкаські «самооборонівці», які вже мають досвід перебування в зоні антитерористичної операції, проводять навчання військовій справі та медико-санітарній підготовці для черкащан. Учора у приміщенні Клубу юних моряків відбулося пробне заняття, яке провів Олексій Семенюк.

– Що робити, якщо через кілька годин російські війська будуть у Черкасах? – з цього Олексій Семенюк розпочав «курс молодого бійця».

На заняттях черкащан навчатимуть як користуватися зброєю, збирати і розбирати, чистити її, кидати гранати, дотримуватись техніки безпеки при користуванні зброєю, ставити розтяжки. Досвідчені вояки готові розказувати тільки те, що цікавить самих слухачів курсів, і для цього вже навіть зібрали перші пропозиції для наступного заняття. На вихідних плануються виїзди на відкриту місцевість для проведення практичних занять.

Олексій Семенюк, черкаський самооборонівець, перебував у зоні АТО у складі батальйону Національної гвардії імені Кульчицького. На Схід їздив двічі – вперше протягом місяця воював під горою Карачун, що поблизу Словянська, там він пробув близько місяця. Потім упродовж двох місяців воював біля Дебальцево.

Потрапити на заняття, які орієнтовно відбудуться у понеділок, 1 грудня, о 18.15 у приміщенні Клубу юних моряків, можна тільки попередньо записавшись у Олексія за допомогою соцмереж.

Особисті сторінки Олексія Семенюка:

Поділитись

Коментарі

Вгору