У Смілі розпочато громадське обговорення пропозицій з перейменування вулиць

27 березня 2018, 14:31

За пропозицією міської комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших міських об`єктів, встановлення пам`ятних знаків, згідно розпорядження від 16.03.2018 № 50р "Про проведення громадського обговорення", розпочато проведення громадського обговорення пропозицій з перейменування вулиць, присвоєння власних назв об`єктам у місті Смілі.

Обговорення будуть тривати два місяці з дати оприлюднення розпорядження в міськіх ЗМІ (опубліковано у газеті "Сміла" від 21.03.2018, № 12).

З повним текстом додатків до розпорядження жителі міста можуть ознайомитися на офіційному сайті міської ради у розділі "Прозоре місто" - Декомунізація: перейменування вулиць, громадське обговорення.

Електроний варіант розпорядження з додатками вже розісланий депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, заплановано розгдянути дані питання на нарадах з головами квартальних комітетів та ОСББ.

Пропозиції від жителів міста приймаються виконавчим комітетом як у письмовому варіанті (каб. № 7, 1-й поверх), так і в електронному на    e-mail: svit-politika@smila-rada.gov.ua , консультації з даних питань можна отримати у каб. №№ 211, 213 (2-й поверх).

Звіт та результати громадського обговорення будуть опубліковані до 31.05.2018 у газеті "Сміла" та офіційному сайті Смілянської міської ради.

За повідомленням Смілянської міськради.

Вгору