У Черкасах тривають роботи по ліквідації аварії на одному з головних колекторів міста (фото)

27 березня 2018, 14:02

В районі Хімселища продовжуються роботи по ліквідації аварії на одному з головних каналізаційних колекторів міста Черкаси. Працівники КП "Черкасиводоканал" оперативно обстежили мережу та виконали всі підготовчі роботи, інформують у прес-службі підприємства.. 

Наразі на 8-метровій глибині проводиться чистка зруйнованого трубопроводу та його промивка. Над ліквідацією аварії працює дві аварійно-відновлювальні бригади слюсарів та п’ять одиниць техніки. Планується заміна мережі на нову поліетиленову методом санації.

Нагадаємо, що наше місто забезпечене стабільним водовідведенням завдяки двом головним самопливним каналізаційним колекторам. Мережа, на якій сталося руйнування верху залізобетонної труби, збудована ще у 60-х роках та транспортує  40% стоків. Порив виник внаслідок дії газової корозії та тривалого терміну експлуатації.

Роботи по ліквідації аварії тривають.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Василь :

Що саме цікаве, декілька років тому на тому самому місці проводили роботи. Тоді, і це добре пам’ятають мешканці району, повністю перекривали рух транспорту по Чорновола, близько місяця ремонтні бригади лагодили систему. Маю надію, що цього разу у них вийде краще….

Вгору