В Умані відбувся масовий велопробіг (фото, відео)

29 травня 2018, 12:30

27 травня в Умані святкували Всеукраїнський велодень 2018. Понад 100 велосипедистів проїхали колоною вулицями міста від площі Перемоги до стадіону «Уманьферммаш». Там відбулися велосипедні перегони для найменших, інформує 04744.info.

Велопробіг по місту об’єднав дорослих велосипедистів, дошкільнят та літніх людей навколо ідеї ведення здорового способу життя. Участь у заїзді приймали цілі родини.

Організацією спортивних заходів займалася громадська організація «ВелоУмань».

«Велопробіг у Всеукраїнський велодень покликаний залучати жителів міста до здорового способу життя, популяризувати велосипед як транспорт та сприяти участі молоді в спортивних заходах», ― зазначив уманчанин Олександр, учасник велопробігу.

Для найменших велосипедистів були організовані дитячі перегони «Мальнькі чемпіони», які вже встигли стати традиційними в Умані.

Участь у змаганнях могли взяти діти віком до 11 років включно.

Спеціально для маленьких спортсменів організатори підготували велосипедну трасу на стадіоні «Уманьферммаш».

Цього року учасниками перегонів стало більше 80 дітей. Найменшій велосипедистці було лише 1 рік і 3 місяці. На переможців чекали подарунки від спонсорів.

Під час проведення дитячих велоперегонів відбувався збір речей для Ладижинської школи-інтернату.

Варто зазначити, що Всеукраїнський велодень ― це наймасовіша велоподія, яка об'єднує сотні тисяч велосипедистів по всій Україні.

Проходить Велодень зазвичай у останні вихідні травня.

Вгору