У Смілі переселенка з Маріуполя рятує тварин

08 квітня 2024, 09:25

Переселенка з Маріуполя у Смілі рятує тварин. Анастасія Задеровська прилаштувала в дбайливі руки вже десятки котів і собак, відкрила мініпритулок та мріє про великий центр допомоги, йдеться в сюжеті Подробиць.

Невелике приміщення для потреб зоозахисників виділила міська влада. І тут одразу оселились врятовані з вулиці чотирилапі. Загалом під опікою цієї громадської організації майже сотня котів та собак. Допомагають тим, хто не вижив би без людей.

"Всі тварини, які перебувають у притулку, це тварини, які були знайдені травмованими, виснаженими, такі тварини не вижили б самостійно, ми не беремо тварин, які гарно себе почувають на вулиці", - розповідає зоозахисниця Анастасія Задерновська.

Свою громадську організацію допомоги тваринам Анастасія започаткувала в Смілі півтора року тому. А на Черкащину уже чотири роки, як переїхала з Маріуполя. У рідному місті теж опікувалась бездомними тваринами.

"З дитинства ми там рятували кошенят, очі лікували, це все було з дитинства, потім переросло в волонтерську діяльність, і це все зі мною переїхало у Смілу, в Смілі - страшенна проблема з безпритульним тваринами", - каже Анастасія.

Повномасштабне вторгнення стало справжнім жахом, згадує дівчина. В Маріуполі у неї лишалось багато рідних та друзів-волонтерів. Їх згодом вдалось вивести на безпечнішу територію.

Нині у Смілі вже простерилізовано понад дві тисячі вуличних тварин, а у громадської організації Анастасії з'явився мініпритулок. Такою активністю та завзятістю дівчини захоплюються й інші волонтери.

Своє майбутнє Анастасія бачить саме в Смілі. Тут хоче згодом відкрити Центр допомоги тваринам та залучати міжнародні гранти для підтримки зоозахисного руху, аби вуличних тварин ставало менше, а щасливих домашніх тварин якнайбільше.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Знайшли біля дороги зі зламаним крилом”: як у Смілі волонтери рятували сову

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору