У Шполянській громаді утворили комунальний заклад «Шпола Арена»

15 березня 2018, 17:15

Стадіон «Колос» відокремлюється від Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи в окремий комунальний заклад з новою назвою «Шпола Арена». Відповідне рішення про утворення комунального закладу «Шпола Арена» схвалили депутати міської громади на останній сесії.

Після ліквідації юридичної особи стадіону «Колос» даний спортивний об’єкт перейшов в підпорядкування Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи, яка була передана з районної власності у власність об’єднаної громади.

У Шполянській міській раді вже є власне бачення розвитку цього об’єкту не лише як стадіону, а й цілісного спортивного комплексу, де окрім тренувань по футболу можна буде займатись й іншими видами спорту із залученням відповідних спеціалістів.

- Перспектива осучаснення стадіону обговорювалась із соціальними партнерами громади. Розглядається можливість подання проекту до Державного фонду регіонального розвитку на 2019 рік із співфінансуванням за кошти соціальних партнерів та частково міського бюджету, - зазначив міський голова Сергій Кравченко.

Вгору