У Шполі підприємець побив переселенця через борг за комунальні послуги

09 жовтня 2023, 21:12

У Шполі засудили місцевого підприємця, який побив квартиранта. Між чоловіками спалахнув конфлікт щодо заборгованості за комунальні послуги. Про це йдеться в Реєстрі судових рішень.

Потерпілий є переселенцем. Він орендував будинок в матері обвинуваченого разом зі своєю дівчиною.

"За умовами проживання, потерпілий разом із співмешканкою мав сплачувати 1000 грн у місяць за оренду житла та сплачувати комунальні послуги. Потерпілий не знаходив порозумінь щодо сум, які потрібно було сплатити. Враховуючи конфліктну ситуацію, потерпілий із співмешканкою вирішили покинути місце проживання, залишивши суму коштів, яку вважали за потрібне, як плату за комунальні послуги за відповідними квитанціями. Їх наздогнав обвинувачений, вчинив скандал, почав вимагати сплати коштів його матері за заборговані комунальні послуги. Коли відповідь потерпілого його не задовольнила, він вдарив потерпілого рукою по щоці. Розпочалася бійка, потерпілий себе захищав, схилився та закрив себе руками. Обвинувачений обхопив потерпілого рукою за шию та наніс ще один удар в область лоба", - йдеться у тексті вироку.

Обвинувачений своєї провини не визнав та запевнив, що нікого не бив. За його словами, потерпілий, аби не віддавати гроші, нібито пригрозив, що напише заяву до поліції про побиття.

Колишній квартирант заявив цивільний позив і хотів, аби підсудний оплатив йому моральну шкоду в розмірі 3 тисяч гривень.

Шполянський районний суд визнав чоловіка винним у нанесенні легких тілесних ушкоджень та призначив покарання у вигляді 850 гривень штрафу. Також він має заплатити потерпілому 100 гривень моральної компенсації.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору