У Черкасах презентували посмертну книгу Катерини Таран “Поміж реалій та ілюзій”

09 жовтня 2023, 22:34

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького днями презентували книгу відомої черкаської медійниці, заслуженої журналістки України Катерини Таран, яку видали посмертно. На презентації зібралися однокурсники, колеги та студенти-медійники, щоб вшанувати її пам'ять.

Катерина Таран під час професійного становлення встигла спробувати себе у роботі в ЗМІ різних форматів. Вона друкувалась у суспільно-політичних виданнях, працювала на радіо, але основною її стихією було телебачення.

Чималий професійний досвід та бажання поділитись ним спонукали Катерину Пилипівну розпочати роботу над книгою.

У Києві в 2020 році вийшла друком її книга “Поміж реалій та ілюзій”, яку вона присвятила творчій інтелігенції, студенству. Книга є хорошим посібником для працівників медіа. У ній Катерина Пилипівна ділиться замітками про свою роботу телевізійника, про цікавих героїв та непересічних особистотей, які траплялись їй під час професійної діяльності, про те, як обирала героїв та теми для репортажів та авторських програм. Написана книга легко і водночас глибоко, з притаманним авторці особливим почуттям гумору.

- Вона завжди хотіла написати книгу про своїх героїв, а так вийшло, що ми згадали про неї саму, як героя, - поділився з присутніми брат Катерини Таран, багаторічний її порадник і помічник- телеоператор Олександр Таран. - На жаль, вона померла, а укладачі книги вирішили зробити так, щоб видання слугувало пам’яттю про неї.

Довелося шукати спонсорів і кошти. За словами Олександра, коли він лише зателефонував Михайлові Савченку та Петру Євичу, то одразу ж, без вагань, отримав позитивну відповідь.

Гості презентації, однокурсники Катерини Таран поділились з присутніми спогадами про неї, як неординарну особистість та журналістку, яка завжди дотримувалась принципу ”напівравда - гірша за брехню”.

Присутні на презентації рекомендували майбутнім журналістам уважно прочитати книгу Катерини Таран та мати її за настільний посібник у подільшій своїй професійній роботі.

Тетяна Балякіна

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору