У Шполі обрали найкрасивішу дівчину

25 лютого 2017, 08:14

У Шполі провели конкурс краси «Красуня Шполянщини-2017». Корону виборола учениця дев’ятого класу міської школи № 1 Аліна Степаненко, інформують у Шполянській міській раді. 

Відродити конкурс красунь на Шполянщині вирішила директор міського Будинку культури Леся Осадчук, аби дати можливість чарівним шполяночкам продемонструвати свою зовнішність, талант і розум. Таку ініціативу підтримав і мер міста Сергій Кравченко.

Учасницями конкурсу стали 10 красунь віком від 15 до 20 років. Під час конкурсу претендентки на корону та звання найкрасивішої дівчини Шполянщини дефілювали сценою у сукнях виготовлених власними руками, презентували відео візитки про себе, відповідали на непрості запитання ведучих та демонстрували свої таланти.

- Конкурси для юних красунь потрібні не лише на рівні міста, а й на рівні району, - зауважив міський голова Сергій Кравченко, - Цьогоріч у «Красуні Шполянщини-2017» взяла участь лише одна дівчина із села Матусів та, сподіваюсь, наступного року красуні з району проявлять себе активніше.

 

Коментарі

Вгору