У школі на Чорнобаївщині дітей грітимуть за допомогою сучасного котла

17 січня 2023, 17:58

На Чорнобаївщині у Хрестителівському навчальному закладі встановлено сучасний твердопаливний котел. Газовий котел, який стояв раніше, не міг нормально забезпечити теплом школу.

У зимовий період потужностей газового котла у приміщенні Хрестителівського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" не вистачало, аби створити комфортні температурні умови для навчання дітей. Тому там встановили твердопаливний котел, що дозволило перевести опалення школи з газу на тверде паливо. Про забезпечення дровами котельні подумали заздалегідь: закуплено та завезено 100 м3 деревини.

Встановлений новий твердопаливний котел тривалого горіння має високий коефіцієнт корисної дії та зручний у використанні: він передбачає завантаження два рази за зміну, тривалість горіння — до 8 годин. Ще одна перевага реконструкції котельні у тому, що при необхідності можна використовувати твердопаливний та газовий котел як окремо, так і сумісно. Враховуючи складну ситуацію з відключеннями елекропостачання, для забезпечення безперебійної роботи котла за кошти бюджету громади також придбано генератор, який дає можливість працювати помпі для подачі тепла.

Згодом керівництво громади планеє встановлення твердопаливного котла в Лукашівському навчальному закладі.

За інформацією Чорнобаївської громади

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору