У школах Черкас “киплять” ремонтні роботи (відео)

16 серпня 2017, 09:23

Відремонтовані класи, спортивні майданчики та оновлена матеріально-тахнічна база. У школах Черкас кипить робота. Цьогоріч на ремонт освітніх закладів міста виділено 89 мільйонів гривень. За два тижні стартує новий навчальний рік. Черкащанам розповіли, чи ефективно були використані гроші та, чи на ремонти знаходяться на фінішному етапі, повідомляє "ЧСН".

Біля центрального входу 4-ї школи Черкас стоять новенькі вікна, в коридорах – будівельні матеріали. Тут тривають роботи з утеплення споруди. Директор школи Василь Сабадаж зауважує – вже відремонутвали вбиральні, замінили у спортзалі лампи на економні. Запевняє – днями роботи остаточно завершаться.

Попри те, що роботи ще багато, а до першого вересня лишилося 2 тижні, батьки школярів результатами задоволені. Кажуть, за останні 2 роки тут зроблено більше, ніж за весь час існування школи! Особливо тішить око актова зала.

У планах спеціальної комісії – перевірити готовність усіх освітніх закладів Черкас до нового навчального року. Разом з ними наша знімальна група навідалася і до 12-ї загальноосвітньої школи. Тут вже використано мільйон 300 тис. гривень.

Окраса цієї школи – актова зала та спортивний майданчик, де охоче займаються не тільки учні, а й жителі мікрорайону. Поки його споруджували, ремонт у спортзалі відтермінували – підлога ще не пофарбована, і чекають своєї черги сучасні склопакети.

Олександр Вовчок працює в школі більше 20-ти років. Каже – капітального ремонту за час його роботи кабінет трудового навчання не знав. Цього літа замінили вікна, в перспективі – закупити навчальне обладнання. А для класу інформатики придбали нові комп’ютери.

- Раніше учням доводилося ділити один ком’ютер на 2-х, що, звісно, було не на користь навчальному процесу, - розповідає вчителька Світлана Ткаченко.

- У фізико-математичному ліцеї суттєвих капітальних ремонтів цьогоріч не робили, – розповідає директор. На завершальній стадії – поточні роботи. В охайному стані класні приміщення тут підтримують постійно.

Голова комісії Ігор Коломоєць стверджує, що перевірені школи до нового навчального року готові, виділені з бюджету кошти використано ефективно, є питання до термінів робіт. Але вони стосуються підрядників.

Коментарі

Вгору