У шкільних таборах черкаські учні вдосконалювали знання іноземних мов

22 червня 2017, 06:52

Цього року в рамках літніх мовних таборів шанувальники іноземних мов мали можливість вивчити щось нове та попрактикуватися з однолітками в майстерності володіння мовою. При навчальних закладах міста діяло 35 безкоштовних мовних таборів, повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

- Під час роботи літнього мовного табору  використовувалися методичні матеріали міжнародних освітніх організацій та рекомендації Міністерства освіти і науки України, - говорить вихователь пришкільного табору “HAPPY CAMPERS” ЗОШ № 7 Світлана Хатнюк. - Ми творчо підійшли до оформлення інтер’єру мовного табору: мотиваційних плакатів, назв та оформлення кабінетів. У кімнатах була створена затишна атмосфера для навчання і відпочинку.

Співпраця учнів і вчителів у мовних таборах дала змогу учням по-іншому подивитися на вивчення іноземної мови – через творчість, гру, пісню – підсилити  бажання вчити її та вдосконалювати свої знання.

- Основним завданням роботи літніх мовних таборів було створення сприятливих умов для підвищення рівня володіння мовами, - зауважує директор департаменту осіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.  - Сім шкіл перемогли у Всеукраїнському проекті "GoCamp" завдяки цьому діти зможуть потоваришувати зі студентами та викладачами з Литви, США, Китаю, Бельгії.

Упродовж табірної зміни учні познайомилися з інтернет-ресурсами, які допомагають зробити процес вивчення іноземної мови цікавим і захоплюючим.

"GoCamp" – пришкільні табори нового формату, де за допомогою спеціально розробленої програми іноземні волонтери вчать школярів критичному мисленню, як будувати кар’єру та бути лідером і свідомим громадянином.

Участь у проекті вибороли навчальні заклади ПМГ-210 учнів, СШ № 3 – 30, гімназія № 9 -100, СШ№ 27 - 30, СШ № 28- 70, СШ № 17 – 150, ЗОШ № 30 – 30. Усього - 620 дітей.

Коментарі

Вгору