У садочку я зрозуміла, що Дід Мороз – наша вихователька, – фіналістка модного шоу з Канева

07 січня 2017, 10:18

28_12_smpu_ng_maystrenko-1-300x250

Учасниці третього сезону «Супермоделі по-українськи» згадали дитинство і розповіли про найяскравіші новорічні спогади, інформують на сайті Нового каналу.

Як будь-яка маленька дівчинка, фіналістка третього сезону проекту Даша Майстренко вірила в дива. І головним новорічним дивом для неї була… ялинка. І от чому.

– У садочку нам забороняли підходити до ялинки, щоб не побили іграшки, – згадує Даша. – А я від вигляду ялинки просто мліла, вона була такою прекрасною і великою. Здавалося, що я і за день кругом неї не обійду. Але чіпати ялинку ж заборонено! Тому після кожного ранку я просила в тата дозволу помацати ялинку. Ми підходили до дерева, я торкалася кінчиків голочок, і була найщасливішою дівчинкою в світі. Адже я ставала частиною новорічного дива!

У Діда Мороза Даша вірити перестала ще в дитячому садочку. Тут все просто. Допомогли їй у цьому новорічні ранки.

– Складно вірити в Діда Мороза, коли в його ролі на святі у садочку бачиш свою виховательку, – усміхається Даша.

Тому подарунки під ялинку Даша відразу просила у батьків.

– Через подарунки я завжди «виїдала» батькам мозок. То хотіла машинку, причому обов’язково на пульті управління. То вимагала ляльку Барбі. Причому обов’язково шпигунку, якої просто не існувало в природі! – розповідає Майстренко. – Якось я попросила по-справжньому хороший подарунок. У мене хворів дідусь, і я попросила для нього усіляких приємностей: капці, солодощі.

Вранці 1 січня Даша прокидалася першою – о п’ятій ранку, і бігла до ялинки перевіряти подарунки. Зараз вона так вже не робить, і сама купує подарунки батькам.

Поділитись

Коментарі

Вгору