Лютий не хоче акаунту в соцмережах, щоб спілкуватися з черкащанами

07 січня 2017, 11:18

87615

Новопризначений начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Валерій Лютий не спілкуватиметься особисто через акаунти в соцмережах із черкащанами.

Комунікація здійснюватиметься через прес-службу. Про це розповів Дмитро Грищенко із сектору зв’язків із громадськістю ГУ НП у області, повідомляє Рідна Черкащина.

“Мав розмову з Валерієм Васильовичем щодо сторінки у Facebook, дійшли згоди, що мій відділ та я особисто постійно моніторим мережу Інтернет, зокрема і соцмережі, тому громадяни, які бажають звернутися до начальника Главка з особистим питанням через Facebook, повідомити про порушення з боку працівників поліції чи інші події, можуть надсилати дану інформацію мені у приват. Вся інформація, адресована начальнику ГУНП буде йому оперативно передана”, – зазначив Грищенко у Facebook.

Нагадаємо, у попереднього очільника черкаської міліції Владислава Пустовара була особиста сторінка у фейсбуку. Акаунти мають голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та його заступники, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький, прокурор області Сергій Овчаренко та інші посадовці області.

Поділитись

Коментарі

Вгору