У Придніпровській СУБ просять повідомляти про неочищені тротуари

29 січня 2018, 08:55

Черкащан закликають не бути байдужими та сповіщати комунальне підприємство «Придніпровська служба утримання будинків» про стан прибудинкової території, тротуарів із метою своєчасного реагування та очищення від ожеледиці.

Із таким проханням звертається директор КП «Придніпровська СУБ» Марія Бінусова.

Телефони для повідомлення: 31-42-92 або 15-05.

За повідомленням прес-служби Черкаської міськради.

Ольга сказав:

А ще – повідомляти, де повні баки. Де не горить світло на ліхтарях у дворах. Де сиплеться сміття із переповнених сміттєвих корзин на зупинках. Де є аварійні дерева біля будинків. А робота СУБу – РЕАГУВАТИ? Чому ми повинні виконувати роботу пані Бінусової? Де двірники, які повинні розчищати прибудинкову територію? Жах!

Оляля сказав:

А че вы так реагируете? в первую очередь это Ваш дом, и люди должны быть заинтересованными что б было чисто, и светло. Не вижу ничего плохого что б помогать коммунальным службам, и показывать где их недочеты, мы же платим за это деньги, хуже было бы если совсем никого это не волновало.

Квентін Буратіно сказав:

Ага… Потім скажуть як відомий персонаж “це ваш дім,не трєба скігліті,треба браті лопату і прибираті”.Таке враження що там працюють сліпі,немічні і ледачі працівники. Додуматися після снігопаду посипати мокрий сніг мокрим піском. Це мабуть нова технологія така. Це у південно-західному. Весь дренаж забитий снігом плюс пісок на кучі поруч лежить. Куди його змиє? Правильно. У дренаж,де він і осяде

Ольга сказав:

Для Оляля. Так, це мій будинок і це мій двір. За те, в якому він стані, я сплачую більше 220 грн./місяць. І я не повинна, сплачуючи такі немалі гроші, ще й слідкувати за станом доріг, дерев, стовпів, тощо. Я плачу гроші – мені забезпечують нормальні умови для життя. Тільки так.

Вгору