“Менше переймайтеся “політичними танцями”: у прокуратурі спростували резонансну заяву мера Черкас

26 квітня 2019, 12:39

У прокуратурі Черкаської області відреагували на звернення міського голови Черкас Анатолія Бондаренка до Державного бюро розслідувань, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та начальника ГУ НП в Черкаській області Валерія Лютого щодо закриття справи ймовірного підкупу виборців у Черкасах. 

Прокуратура повідомляє, що заява міського голови м. Черкаси про нібито закриття кримінального провадження, зареєстрованого за фактом порушення законодавства під час виборів, не відповідає дійсності.

Нагадаємо, 29 березня в одному з офісних приміщень Черкас місцеві активісти зафіксували факт видачі групою осіб коштів під розписку громадянам за попередньо складеними списками. Представники поліції виявили на місці події великі суми коштів, складених у картонні коробки, номіналом по 500 грн, а також інформацію з персональними даними громадян.

У прокуратурі області зазначають, що це кримінальне провадження не закривалося та наразі розслідується слідчим відділом Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області й згідно з відомостями ЄРДР перебуває зі статусом – «у провадженні». А ряд речей, документів, грошові кошти, вилучені слідчими Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області у ході огляду приміщення,  визнано речовими доказами в справі.

Наразі досудове розслідування триває, слідчі та процесуальні прокурори  вживають заходів щодо повного та об’єктивного з’ясування всіх обставин події, збирають відповідні докази для прийняття законних рішень відповідно до вимог чинного законодавства.

Прокуратура наголошує на неправдивості й безпідставності заяви міського голови м. Черкаси та всіх дій, повязаних з цією заявою, а також розцінює таке поширення неправдивої інформації, як чергову спробу тиску на органи прокуратури у зв’язку з розслідуванням кримінальних проваджень стосовно окремих депутатів і посадовців Черкаської міської ради, які є його соратниками. Декілька обвинувальних актів у таких кримінальних провадженнях днями вже скеровано до суду.

"Радимо міському голові м. Черкаси менше  перейматися «політичними танцями» навколо правоохоронних органів і не займатися замилюванням очей, а знайти час і більше уваги приділяти  господарським справам обласного центру, показати системну й потужну діяльність щодо покращення стану доріг і благоустрою міста, капітального ремонту об’єктів інфраструктури, втілення в життя транспортної реформи, підвищення комфортного проживання для черкасців", - зазначають у прокуратурі.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору