Провокація чи підкуп: мер Черкас заявив про можливе порушення виборчого законодавства

29 березня 2019, 18:25

Фото з Телеграм-каналу Дмитра Кухарчука

У Черкасах сьогодні викрили точку підкупу виборців Блоком Петра Порошенка. Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомила речниця "Національного корпусу" Яна Бондаренко. Проте в БПП вважають це інформаційною провокацією.

- Зараз ми тут бачимо блокноти, листівки БПП. Тут також є гроші та списки. А нам, всім учасникам бойових дій, Костянтин Омаргалієв обіцяв, що буде за чесні вибори і без підкупу. І ось бачимо зовсім іншу картину. Політики знову нам брешуть, - зазначив активіст "Національного корпусу" Ігор Зайчук.

- Агітаційна продукція і зошити з абревіатурою з блоком Петра Порошенка. І в зошиті чітко були написані прізвища людей, суми, які вони отримували. У приміщені перебували близько шести осіб. На запитання: «що ви тут робите?», вони відразу почали комусь телефонувати. Зрозуміло, що ми позабирали мобільні, комп'ютери. Але одна дівчина встигла збити пароль на комп'ютері. Коли ми прийшли на місце, там були списки. У списках було зазначено близько тисячі осіб, біля кожної була сума та підпис. Також безліч розписок сьогоднішнім числом. Люди отримували кошти, готівку, й розписувалися, - повідомив мер міста Анатолій Бондаренко.

За його словами, після цього приїхала слідчо-оперативна група і почалися слідчі дії.

Натомість керівник Черкаської територіальної організації партії "Блок Петра Порошенка "СОЛІДАРНІСТЬ" Сергій Кудактін  вважає таку інформацією провокацією. За його словами, нерозумно говорити, що партія здійснює підкуп виборців, адже Петро Порошенко є самовисуванцем і партійна структура не задіяна у виборчому процесі.

- Я побачив на відео, яке розміщене у мера на сторінці, людей, якесь приміщення, списки і блокнот із символікою БПП. Але я можу блокнотів назбирати від кожної політичної партії і таких відео назнімати. Бачив, що там багато поліції і впевнений, що вони розберуться а ми лише «За». Для нас підкуп виборців – це один із найтяжчий злочинів які є. Зараз нікого не хочу звинувачувати, але вважаю, що це може бути просто інформаційна провокація, - сказав Сергій Кудактін.

Читайте такожТретя суддя відмовилася від участі у засіданні по справі Кухарчука.

Коментарі

Вгору