Мер Черкас вимагає покарати обласного прокурора за закриття резонансної справи

25 квітня 2019, 15:22

Мер Черкас вимагає покарати обласного прокурора за закриття резонансної справи

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зачитав звернення до Державного бюро розслідувань, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та начальника ГУ НП в Черкаській області Валерія Лютого з вимогою притягнути до відповідальності обласного прокурора Сергія Овчаренка, який, на думку мера, вчинив злочин.

Депутати Черкаської міської ради підтримали звернення, внесене міським головою Анатолієм Бондаренком.

- 29 березня в одному з офісних приміщень Черкас місцеві активісти зафіксували факт видачі групою осіб коштів під розписку громадянам за попередньо складеними списками. Представники поліції виявили на місці події великі суми коштів, складених у картонні коробки, номіналом по 500 грн, а також інформацію з персональними даними громадян. У будівлі за попередньою інформацією роздавали кошти в обмін на зобов'язання віддати голос за одного з кандидатів. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ст.160 ч. 4 ККУ "Підкуп виборців", - зазначив очільник міста.

Зі слів Анатолія Бондаренка, порушене кримінальне провадження за втручання обласної прокуратури наразі закрито, а кошти, за вказівкою прокурора Черкаської області, вилучені поліцією та повернуті фігурантам справи.

- Черкаська міська рада просить негайно перевірити факти щодо втручання прокурора області та поінформувати про хід розслідування зазначеного кримінального провадження, знайти та покарати організаторів та учасників імовірного злочину проти держави та волевиявлення громадян, - зачитав звернення міський голова.

 

Коментарі

иван сказав:

и одновременно мера и его окружение

Вгору