У прокуратурі прозвітували перед черкаськими екологами

19 червня 2014, 18:45

 

Сьогодні, у конференційній залі Торгово-промислової палати за сприяння прокуратури області відбувся круглий стіл на тему «Стан прокурорського нагляду та проблемні питання у сфері дотримання природоохоронного законодавства».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

В обговоренні теми приймали активну участь старший прокурор прокуратури області Володимир Яременко, начальник Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Валерій Вишиваний, виконувач обов’язків начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Сергій Поліщук, заступник начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Володимир Левченко, виконувач обов’язків начальника управління лісового та мисливського господарства в Черкаській області Василь Горда, громадяни області та представники засобів масової інформації.

Учасники круглого столу детально обговорили актуальні та проблемні питання що стосуються дотримання природоохоронного законодавства у тому числі, що стосуються прокурорського нагляду.

Володимир Яременко повідомив, що при здійсненні наглядової діяльності у сфері охорони навколишнього середовища органами прокуратури області у поточному році розпочато 141 перевірку, за результатами яких зареєстровано 6 кримінальних проваджень, розглянуто 180 подань. До відповідальності притягнуто 100 посадових осіб органів державної виконавчої влади та самоврядування, з них – 49 контролерів. Відшкодовано 43,5 тис. грн, з яких 38,35 тис. грн – до бюджету.

Також проведено результативні перевірки щодо використання бюджетних коштів виділених на природоохоронні заходи та активізовано роботу у сфері поводження із відходами. Зокрема, зареєстровано 3 кримінальні провадження, розглянуто із вжиттям заходів реагування 58 подань, до відповідальності притягнуто 35 посадових осіб органів місцевої державної виконавчої влади та самоврядування, у тому числі 18 контролерів.

«Нам відомі існуючі проблеми в галузі охорони довкілля. Робота органів прокуратури на цьому напряму продовжується і надалі буде зосереджуватись на забезпеченні законності», – наголосив Володимир Яременко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору