У поліції розповіли про розкриття псевдозамінувань у Черкасах

11 серпня 2019, 17:06

Всі повідомлення стосувалися псевдозамінувань різних об’єктів в місті Черкаси. Розслідування по решті кримінальних проваджень, відкритих за фактом надання завідомо неправдивих повідомлень про замінування триває.

1-го квітня цього року до поліції Черкас надійшло повідомлення про замінування будинку по вулиці Руставі. Наступного дня, проведеними оперативно-розшуковими заходами правоохоронці встановили особу чоловіка, який надав неправдиве повідомлення про замінування. Ним виявився місцевий житель, якого затримали за місцем проживання.

20 травня працівники кримінальної поліції Черкаської області затримали жінку, яка протягом двох днів надавала неправдиві повідомлення про замінування будівель в місті Черкаси. Нею виявилася жителька Кіровоградської області, яка тимчасово проживала в  Черкасах. Жінку затримали за місцем її тимчасового проживання.

29 червня правоохоронці Черкащини встановили та затримали ще одного псевдомінера, який надав неправдиве повідомлення про замінування залізничного вокзалу у місті Черкаси, чоловіка також затримали за місцем його проживання.

Досудове розслідування по даним кримінальним провадженням, які були відкриті за статтею 259 (Неправдиве повідомлення про замінування) Кримінального кодексу України завершено, обвинувальні акти направлено до суду для прийняття законного рішення.

Разом з тим, поліцейські встановили особу зловмисника, який 6 серпня цього року надав неправдиве повідомлення про замінування лікарні в Монастирищенському районі.

За інформацією Сектору комунікації поліції Черкаської області

 

Коментарі

Вгору