У підрядника зламалися авто, – директор “Служби чистоти” прокоментував завали сміття в Черкасах

23 січня 2018, 19:10

Фото: Олексій Івашин/Фейсбук

У соцмережах містяни активно діляться світлинами завалів на смітниках Черкас. Така проблема не точкова, чи не в кожній частині міста черкащани спостерігають завалені сміттєві баки, пише Інфоміст.

Директор КП “Черкаська служба чистоти” Олександр Савенко не заперечує, що проблема дійсно існує. Каже, все через несправність автомобілів підприємства-підрядника "Умвельт Україна". Жодної одиниці транспорту у власності комунального підприємства немає. Нині в місті вивозять сміття лише три машини.

“Автопарк КП "Черкаська служба чистоти" застарілий та зношений на 100 відсотків. Власна техніка для збирання та вивезення відходів у підприємства відсутня. Наше підприємство повністю залежить від роботи приватної структури, яка не взмозі якісно та вчасно вивезти відходи з міста”, – писали попередньо на офіційній сторінці у “Фейсбук” КП “Черкаська служба чистоти”.

За словами очільника підприємства, підрядник на сьогодні спрямовує зусилля на ремонт сміттєвозів, тоді як наявний транспорт використовують по максимуму, для вирішення проблеми вивозитимуть сміття і в нічну пору доби.

Нагадаємо, директор ЧСЧ звертався до міського голови Анатолія Бондаренка із приводу спрямування коштів на придбання техніки. Мовляв, на сьогодні іншої альтернативи немає.

Вікентій сказав:

У вартість вивезення кожної тони сміття закладені кошти на амортизацію автомобілів для вивезення сміття.
Чому за ці кошти не купуються нові автомобілі.
Хто вкрав ці гроші?

Вгору