У молодиків, які порушували публічний порядок, знайшли наркотики (фото)

18 березня 2017, 16:13

У двох уманчан правоохоронці вилучили речовини, схожі на наркотики. Зі слів чоловіків, вилучені наркотичні засоби вони зберігали для власного вживання. Про це повідомляє речник Уманського відділу поліції у ГУНП в Черкаській області Леся Усенко.

Вона зазначає, що увагу поліцейських привернув 22-річний уманчанин, який порушував публічний порядок. В нього правоохоронці знайшли два згортки. В одному зі згортків була речовина рослинного походження, що зовні була схожа на наркотичну речовину – канабіс, а в іншому біла порошкоподібна речовиною схожа на наркотичний засіб амфетамін.

Згодом в іншого місцевого жителя правоохоронцями також було виявлено речовини, схожі на наркотичні.

В обох випадках виявлені речовини вилучено та направлено на проведення відповідного дослідження. В діях осіб вбачається склад кримінального правопорушення передбаченого частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає до трьох років позбавлення волі.

Коментарі

Вгору