У міському ярмарку вакансій взяло участь понад 450 осіб

27 березня 2018, 07:11

Черкаським міським центром зайнятості в приміщенні торгівельно-розважального центру «Любава» проведено «Ярмарок вакансій». Участь у заході взяли директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко, директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак, фахівці центру та місцеві роботодавці.

Для присутніх роботодавці презентували свої підприємства, розповіли про особливості їх діяльності, наявні вакансії та кар'єрні можливості, познайомили з умовами праці, заробітною платою, соціальними пільгами і гарантіями. Всі бажаючі отримали можливість пройти профдіагностичне тестування на виявлення своїх професійних здібностей.

«Ярмарок вакансій для пошукачів роботи – це шанс знайти вакансії в провідних компаніях, унікальна можливість особисто зустрітись з представниками кадрових служб підприємств, а для роботодавців  можливість знайти талановитих співробітників. Вже стало гарною традицією, щорічно, проводити такі заходи, тому що вони викликають велику зацікавленість як з боку підприємств-роботодавців так і шукачів роботи», - звернулася у вступному слові до присутніх директор міського центру зайнятості Оксана Щербак. Вона акцентувала увагу на важливості проведення подібних заходів, побажала пошукачам роботи, які завітали на Ярмарок, взяти на озброєння отриману інформацію та відповідально поставитися до вибору майбутнього місця працевлаштування.

У ярмарку вакансій взяли участь керівники й представники організацій та підприємств міста Черкаси, серед яких: ТОВ "Пономар", ЧФ ПАТ «Укртелеком»,  ЧД ПАТ "Укрпошта",  ПАТ «Азот», ТОВ "МГК-Черкаси", ТОВ «Світ Ласощів», ПАТ «Юрія», ПП "Влада-7", ПРАТ "БМУ-3", ТОВ "Мокавто", ДУ «Черкаський слідчий ізолятор», ТОВ"Металогальва" , ОКП "Готельний комплекс "Дніпро",ТОВ "АГ-Груп Україна", Навчальний центр ДПСУ (в/ч 9930), КП «Черкасиводоканал», КП «Черкасиелектротранс», Управління Патрульної поліції в Черкаській області, КП «Черкасиелектротранс», ТОВ "Прем'єр Плаза ЛТД", КЗ «ОДС» Пролісок».

Загалом захід відвідало понад 450 пошукачів роботи, з них близько 300 осіб з числа зайнятого населення. Близько 100 осіб отримали направлення на працевлаштування, запрошення на співбесіду отримали 27 осіб.

На думку директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка співпраця з роботодавцями є одним із першочергових завдань обласної служби зайнятості:

«На сьогодні служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям, і завжди відкрита до співпраці. Для роботодавців ми пропонуємо широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, не зупиняємось на традиційних формах роботи, а впроваджуємо нові механізми самопрезентації, як роботодавців так і по шукачів роботи. Ці послуги в он-лайн режимі – це використання відеорезюме, відеовакансій, презентацій роботодавців та співбесід за допомогою скайп-зв’язку, для тих, хто шукає місце роботи або ж пропонує його. Тому саме в діалозі із соціальними партнерами, роботодавцями ми зможемо напрацювати дійсно нові аспекти подальшої співпраці, що в результаті допоможе роботодавцю отримати кваліфікованого співробітника, а безробітним – стабільну роботу. На цей час вже впроваджено інноваційний сервіс для населення – «електронна черга» для безробітних, тобто сервіс, за допомогою якого кожен бажаючий може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатися на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Питання профорієнтаційної роботи є також актуальним. Підтвердженням цього є Програма Державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки. Одним із важливих завдань служби зайнятості, в рамках реалізації цієї Програми у 2018 році, є модернізація сервісу профорієнтаційних послуг. Цей процес відбуватиметься на засадах забезпечення доступності послуг для населення, кейс-менеджмент - індивідуального підходу при обслуговуванні, та спільної координації дій соціальних партнерів. Цього року в службі зайнятості вже запрацювала Профорієнтаційна платформа, сервіс якої знаходиться на офіційній веб-сторінці Черкаської обласної служби зайнятості у блоці «Пройти тестування».

За повідомленням Черкаського МЦЗ.

 

Коментарі

Вгору