У Черкасах покажуть красу грудного вигодовування

27 березня 2018, 07:40

16 годуючих жінок з Черкас протягом трьох місяців стали учасницями фотопроекту “Мамина сила”. До циклу увійшли 32 світлини, що розповідають історію справжньої любові та близькості, пише "Інфоміст".

Фотограф Ольга Носова-Єлісєєва розповідає про мистецьку і соціальну складові проекту:

– Натхненням став мій власний досвід грудного вигодовування сина. Я була здивована красою і гармонійністю цього процесу. Коридорні плакати з пологового будинку розповідали про користь, але не про красу грудного вигодовування. І тим більше не відкривали душу процесу. Ось так я задумала “Мамину силу”, – говорить фотограф. – Важливо сказати і про те, що героїні фотопроекту не тільки надихають на природне вигодовування, але і допомагають годуючих жінкам в реальному житті.

Більшість учасниць беруть активну участь в діяльності Громадської мережі підтримки грудного вигодовування “Молочна спільнота”. Ця організація була створена мамами Черкас і безкоштовно надає як інформаційну, так і практичну підтримку жінкам і їх родинам в період грудного вигодовування.

Побачити фото можна буде вже з 11 квітня в обласному художньому музеї. Початок виставки: 17:00. Після презентації виставки в галереях Черкас та Києва фотороботи будуть передані для розміщення в пологових будинках.

Вгору