“У мене є гідність”: Овчаренко прокоментував звільнення із посади директора “Черкасиводоканалу”

14 грудня 2021, 20:00

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звільнив директора КП "Черкасиводоканал" Сергія Овчаренка з посади. Рішення пов'язане із закінченням строку дії укладеного з ним контракту, який міський голова вирішив не продовжувати.

Журналістам "Про все" Сергій Овчаренко прокоментував своє звільнення із посади директора "Черкасиводоканалу" та зазначив, що рішення не стало для нього несподіванкою, хоч підстав для нього він і не бачить.

- Такі розпорядження, зазвичай, з'являються тоді, коли керівник не виконує свої посадові обов'язки або неефективно управляє підприємством. На сьогодні наше КП "Черкасиводоканал" є провідним підприємством в Україні, у нас одні з найкращих показники якості питної води та фінансових результатів. Я думаю, що міський голова, перш ніж підписувати відповідне розпорядження, повинен був дати оцінку роботі підприємства, порівняти її та висловити критичні зауваження, якщо вони є, - розповів Сергій Овчаренко.

Також він зазначив, що після закінчення контракту, міський голова не мав наміру його продовжувати.

- Я розумію, що на нього тиснуть певні депутати, для того, щоб дати можливість очолити підприємство комусь іншому. Я, насправді, не тримаюся за цю посаду. Але я хотів би, щоб підприємство "Черкасиводоканал" зберегло ті надбання, які ми маємо зараз. Ми разом з колективом досягли теперішніх успіхів і не хотілося б, аби зараз сюди прийшла некомпетентна людина. Очолити підприємство повинен фаховий працівник, а для цього варто враховувати думку колективу, - говорить Сергій Володимирович.

Також він прокоментував слова Анатолія Бондаренка щодо того, що він повинен був особисто прийти до міського голови з питанням продовження контракту.

- Якщо він (ред. - Анатолій Бондаренко) не бачить мене, як фахівця одного з найкращих підприємств в Україні, то я повинен приходити і проситися на роботу? Та ні. У мене також є гідність. Якщо мене не оцінюють за мою роботу, триматися за посаду я не збираюся, - додав Сергій Овчаренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору